Blogerja shqiptare viziton apartamentin e Carrie Bradshaw të “Sex and the City” (Foto)

Fakt: Seriali i famshëm “Sex and the City” mbush plot 20 vjet dhe “nuk mund të rrinim pa pyetur veten”, si do të dukej apartamenti i Carrie-t në ditët e sotme.

Blogerja e njohur Estela Ujka, që prej pak kohësh ndodhet në New York, na shuan pak kuriozitetin me pozat e saj më të fundit para apartamentit të famshëm.

Advertisement

Can you guess in front of which house Im standing?!

A post shared by Estela Ujka (@estelaujka) on

It was easy right? Carrie Bradshaw apartment #sexandthecity #carriebradshaw

A post shared by Estela Ujka (@estelaujka) on

 Për shumë femra, Carrie është burim frymëzimi, si për stilin e veshjes, po ashtu edhe për tendencat që ajo përcjell si ikonë e modës ndër vite. Ku i dihet, ndoshta edhe Estela e ka të preferuarën e saj aktoren e njohur, sa i takon stilit.

Ndaj e lumtur për këtë gjetje në zemër të New York-ut, blogerja shqiptare e ka ndarë këtë moment me të gjithë përmes fotosh të publikuara në instagram.