Beyonce i “tregon vendin” Kylie-t në tekstin e këngës “Top Off”? (Foto)

Beyonce dhe Jay Z, janë dy personazhe shumë të njohur në botën e muzikës.

Padyshim zëri fantastik i Beyonces dhe mënyra e repit që bën Jay Z, i kanë bërë shumë të famshëm dy personazhet në fjalë.

Advertisement

Mesa duket çifti janë duke përgatitur një album të përbashkët. Së fundmi ata kanë surprizuar fansat me këngën e re “Top Off”, realizuar nga DJ KHaled dhe në bashkëpunim me Future.

Nëse ju kujtohet para pak javësh kur Kylie nxori videon e vajzës, theu rekord pëlqimesh duke e kaluar Beyoncen në vendin e dytë.

stormi webster ??

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Sir Carter and Rumi 1 month today. ??❤??????????

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Në tekstin e këngës këngëtarja tregon se edhe pse është e dyta për nga pëlqimet, ajo do të jetë gjithmonë e para për publikun, prandaj askush nuk mund të mendojë se e ka mposhtur.