Bes Kallaku ngre zërin, ja çfarë ndodh gjatë xhirimeve (Video)

Ai është aktor humori dhe nuk gjen rast pa bërë ndonjë shaka, por ndodh që humori ndonjëherë kthehet në diçka serioze…

Ditën e sotme, ishte vetë Ardit Gjebrea që ka publikuar në Instagramin e tij një video gjatë xhirimeve për emisionin e së dielës. Këtë herë aktori ka gjetur momentin e ‘përshtatshëm’ për të trembur të gjithë personat e pranishëm, sidoemos operatorin e zërit.

Advertisement

“Ja çfarë i ndodh operatorit të zërit gjatë xhirimeve kur ngre zërin @bes_kallaku ?”, shkruan Arditi.

 Shpresojmë vetëm që operatori të jetë në rregull nga dëgjimi!