Bella Hadid pozon nudo në plazh për Vogue (Foto)

Pas pushimeve romantike në Paris me The Weeknd (tashmë s’do mend që janë riktheyr bashkë), Bella Hadid i futet punës.

Supermodelja e njohur, edhe këtë herë iu është përshtatur temperaturave të larta dhe ka pozuar e zhveshur për Vogue mexico. Hadid duket në këtë foto e kthyer me kurriz, e veshur vetëm me tanga dhe në kokë mban një sombrero gjigante në “plazhin e vetmuar” Mayan Riviera.

Advertisement

in my leisure suite

A post shared by ? (@bellahadid) on

Edhe pse për punë, 21 vjeçarja Hadid ka kaluar disa ditë në hotelin luksoz Esencia në bregdetin e Meksikës. Ehh, çfarë jete që bëjnë këto modelet…

Ja dhe disa foto të tjera gjatë përgatitjes:

Numri i ri i revistës ka për të qenë interesant.