Bella Hadid dhe The Weeknd kapen “mat”, sërish bashkë dhe shumë të dashuruar

Ka kaluar më shumë se një vit që kur supermodelja Bella Hadid i dha fund lidhjes së saj me këngëtarin The Weeknd.

Por, tashmë të gjitha “provat” thonë që romanca e tyre është rindezur. Dyshja janë parë në një event në mbrëmje, pas mbylljes së natës së parë të Festivalit të Kanës, duke u puthur gjithë pasion. Nga fotot kuptojmë që dyshja duhen ende shumë dhe mesa duket i ka marr malli pë njëri-tjetrin.

Advertisement

Më pas ata janë larguar bashkë nga festa.