Vetëm një javë pas lindjes së vajzës së tyre të dytë të quajtur Gio Grace Levine, modelja e Victoria’s Secret publikoi foton e parë të saj.

Në fakt në foto shikojmë vetëm këmbët e vogla të bebit, të cilat sipas modeles, janë njësoj si të këngëtarit.

Advertisement

Gio Grace Levine 2/15/18 She’s got her dads toes ??

A post shared by Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo) on

Vetëm kaq na mjafton për të kuptuar që vogëlushja duhet të duket e adhurueshme…

Gio Grace është fëmija e dytë e çiftit Prinsloo dhe Levine, të cilët janë martuar në 2014-ën. Fëmija e parë e çiftit quhet Dusty Rose dhe ka lindur në shtator të 2016-ës.