Loredana dhe Mozzik sjellin bashkëpunimin e tyre

Rep-artistët e njohur Loredana dhe Mozzik, kohëve të fundit janë mjaft aktiv në skenën muzikore me prurje të reja.

Në një postim në rrjetin social Istagram, dyshja ka bërë të ditur se ka sjellë bashkëpunimin e tyre të radhës, i cili titullohet “Oh Digga”.

Advertisement

Për instrumentalin e këngës është përkujdesur producenti Jumpa. /Prive.al