Pritjes i erdhi fundi!

Ka disa muaj që po diskutohet rifillimi i emisionit “Dua të bëj të të lumtur” në Top Channel. Ashtu si në sezonin e parë, edhe këtë vit do të prezantohet nga moderatorja mjaft e talentuar, Arbana Osmani. Para disa minutash vetë moderatorja njoftoi se pritja mbaron me 17 shkurt dhe emisioni do të transmetohet çdo të shtunë në mbrëmje.

Advertisement