Xhirimet për vazhdimin e filmit Maleficent II kanë filluar zyrtarisht, dhe dy aktoret Angelina Jolie me Elle Fanning kanë ndarë disa momente prapa skenave.

Fanning, e cila luan Princeshën Aurora, ka treguar anën e saj gazmore me Angelina Jolie, e cila luan magjistaren e keqe të Bukuroshes së Fjetur. Së pari ajo postoi një selfie me fituesen e Oskarit që u fsheh prapa saj me brirët e Maleficent dhe në foton tjetër shkruan “Dita kur duhet të sjellësh mamin në sheshxhirim”, duke iu referuar kështu aktores.

Advertisement

Nga këto foto na kënaq pa masë fakti që Jolie duket e qeshur dhe më në formë që pas divorcit nga aktori Brad Pitt.