Angela Martini, Krishtlindje në Karaibe

Angela Martini ka zgjedhur një vend ekzotik për të kaluar festat e fundvitit.

Modelja shqiptare, që aktualisht jeton dhe punon në Shtet e Bashkuara të Amerikës, më saktësisht në New York, duke shfrytëzuar kohën e lirë të festave të fundvitit, ka shkuar në njërin nga ishujt e Karaibeve, St. Barth. Bukuroshja nuk ka mundur t’i rezistojë pozimit në plazhet e këtij ishulli, ndërsa më pas i ka postuar edhe në rrjetet sociale. E kush nuk do ta ksihte zili në këto momente!