Ami feston ditëlindjen! Urimi i Ermalit do t’ju ngrohë zemrat

Ami dhe Ermali janë padyshim një nga çiftet më të pëlqyer të shoëbizit shqiptar.

U bënë vite tashmë që zoti i ka bekuar ata të dy me praninë e njëri tjetrin dhe me ardhjen në jetë të vogëlushit Joel. Ndërkohë Ami është në pritje të fëijës së saj të dytë. Ditë e sotme moderatorja feston ditëlindjen dhe bashkëshorti i saj, Ermali ka bërë një postim në Instagram ku ka uruar burimin e bekimeve të tij.

Advertisement

“Burimi i bekimeve të mia gëzuar…”,- ka shkruar Ermali në postimin e tij kushtuar bashkëshortes së tij.


Gëzuar Ami!