Pasi pranuan më në fund se do të bëhen prindër për herë të parë, me një seri fotosh nga liqeni i Como-s, befas zbulojmë dhe gjininë e bebes së Besit dhe Xhensilës.

Në fakt ishte aktori i “Portokallisë” Flori Binaj, i cili komenton në foton e publikuar në Instagram të çiftit: “Urime Besi dhe Xhensila. Ardhtë e bekuar”.

Advertisement

Nga ky koment kuptojmë se aktori dhe këngëtarja ndoshta presin një vajzë, ashtu siç ka dëshiruar gjithmonë Xhensila.