Adelina Tahiri tregon pak më shumë nga bashkëshorti i saj

Edhe pak ditë dhe Adelina Tahiri pret të bëhet me një vogëlush, që mendohet se do të quhet Djan Carlo.

Pas martesës me avokatin maqedonas Serjozha Markov, Adelina është treguar gjithmonë shumë e kujdesshme në fotot e saj publike, duke mos zbuluar shumë përsa i përket identitetit të tij fizik ndërsa së fundmi ka vendosur që gjithçka të ndryshojë.

Advertisement

Në Instagramin e saj, këngëtarja shqiptare ka postuar një foto të bashkëshorti i saj, edhe pse edhe këtë herë është kujdesur që Serjoza të mos shfaqet plotësisht duke e fotografuar në profil.

??

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on