“Across the World”, Capital T sjell hitin e ri me dy artistë të huaj (Video)

Jemi mësuar tani që çdo këngë që bën Capital T të kthehet në hit…

Këtë herë reperi nga Prishtina, Capital T ka publikuar këngën e tij më të re “Across the World” në bashkëpunim me dy artistë të huaj. Janë pikërisht këngëtarët Cliqme X e Koach2.0, të cilët reperi i ka zgjedhur për të realizuar hitin e rradhës, ndërsa producentë të kësaj kënge janë Dj Eckman dhe Martin Snel.

Advertisement

Nëse jeni gati të fiksoheni me një këngë të re, ju ftojmë të dëgjoni Cliqme X Capital T & Koach2.0 – Across the World (Prod.Djeckman).