A është shtatzënë Jennifer Garner?

“A është ky një bark shtatzënie?”, pyet Radar Online teksa ka postuar fotot e Jennifer Garner teksa shkon në kishë me nënën e ish bashkëshortit, Ben Afleck dhe vajzën e tyre Seraphina.

Duket se aktorja ka mjaft miqësi me ish vjehrrën e saj, Christine Boldt. Por Garner ka shfaqur një bark të dyshimtë, shkruan Radar.

Advertisement

Teksa aktorja, shkruan portali, kishte veshur një fustan të gjerë për në kishë, i linte vend imagjinatës për një gjë të tillë.

Që kur deklaruar ndarjen e tyre këtë verë, Garner dhe Afleck kanë qënë të angazhuar në filma të ndryshëm. Megjithatë shkruan Radar, nëse ajo është vërtetë shtatzënë do e vërtetojë koha.