Sot mbushet një vit nga ndarja nga jeta e këngëtarit të talentuar Ergi Dini.

Humbja e këngëtarit të talentuar Ergi Dini, ishte një humbje e madhe për të gjithë ne, dhe veçanërisht për të gjithë familjarët dhe të afërmit e tij. Ajo që e kujton vazhdimisht në rrjetet sociale është e motra e tij Babara Dini. Ajo ka postuar një foto në Instagram ku krahas saj shkruan një mbishkrim.
“ZOT, ma mbaj afër vetes… Më ka marrë malli për TY dhe për veten time kur isha me ty”.

Advertisement

Për më shumë shikoni foton e mëposhtme.