Zbulohen detaje të reja nga bashkëpunimi i Dua Lipës dhe Miley Cyrus

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa është njëra ndër më të suksesshmet në botë, kjo për shkak të angazhimit të saj për muzikën.

Së fundmi kengëtarja ka lajmëruar edhe një bashkëpunim të rradhës që po pritet me padurim, i cili do të jetë mes saj dhe Miley Cyrus.

Advertisement

Bashkëpunimi është duke u perfolur tash e sa kohë, kurse ky projekt është pjesë e albumit të ri të Mileyit i titulluar “Plastic Hearts”, nga i cili këngëtarja ka zbuluar edhe listën e këngëve.

Përmes një postimi në Instagram, Miley ka zbuluar se projekti i saj dhe i Duas mban titullin “Prisoner” dhe publikohet më 27 nëntor.