Tre ditë më parë Zayn Malik festoi ditëlindjen dhe modelja, Gigi Hadid, nuk i kurseu dedikimet për dashurinë e saj.

“E dua këtë njeri shumë më shumë se ç’mund ta shpreh me fjalë dhe jam e inspiruar nga qëllimi i tij për të qenë dhe për të bërë mirë çdo ditë. Jam krenare që jam krah teje!”, shkruante Gigi Hadid për Zayn Malik.

Advertisement

Megjithatë as ky i fundit nuk mbetet pas me dedikimet ndaj saj, madje edhe të konkretizuar pikërisht në trup. Në njërin nga postimet e bëra për ditëlindje, ku Zayn u shfaq me kraharorin e zhveshur, fansat kanë dalluar sytë e Gigit tatuazh në gjoksin e tij.

birthday boogie ???? @zayn

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on