Zaimina në muajin e pestë të shtatzënisë, publikohen fotot e para me barkun e rrumbullakosur

Zaimina Vasjari është në pritje të ëmbël! Këngëtarja pret të bëhet nënë për herë të dytë, 3 vjet pasi solli në jetë vajzën e saj, Khloe.Lajmin e ka publikuar Kryefjala.com dhe ka ndarë foto ekskluzive. Ajo është në muajin e pestë të shtatzënisë, ndërsa gjinia nuk dihet ende.

Edhe Zaimina e ka ripostuar lajmin dhe e ka konfirmuar duke publikuar një foto tjetër.

Advertisement

“E bekuar me një engjëll tjetër”, -ka shkruar ajo.