Xhesika Berberi tregon super unazën me diamantë të Afërdita Dreshajt

Pas propozimit që mori për martesë, Afërdita Dreshaj dhe i fejuari i saj, sportisti çek Jakub Kindl do të martohen me 29 qershor.

Por ndërkohë që vetë këngëtarja nuk e tregon me detaje unazën e propozimit, është mikesha e saj e ngushtë që e zbuloi. Xhesika Berberi është mrekulluar nga shkëlqimi verbues i saj dhe ka shkruar: “Wow çfarë unaze”.

Advertisement