Xhensila zbulon pak nga projekti më i ri me Ardian Bujupin (Video)

Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi më 1 qershor do të  publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga mban titullin “Çika Çika” dhe tashmë thuajse çdo gjë është gati, pasi mbeten vetëm tre ditë nga publikimi i saj.

Advertisement

Dyshja që shquhen për hitet e tyre, kanë bashkuar jo vetëm talentin, por edhe stilet e tyre për këtë projekt.

#CikaCika Coming ? @ardianbujupi ???

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on