Ditën e djeshme, këngëtarja simpatike mbushi 25 vjeç…

Sigurisht si fillim nuk mund të mungonin fjalët romantike dhe supriza e bashkëshortit të saj, Bes Kallakut, por vetëm ato nuk mjaftonin…

Advertisement

 Ditën e sotme Xhensila Myrtezaj ka pozuar para gjithë dhuratave, që nga logot e çantave duket se janë tepër luksoze… Të jenë të gjitha nga Besi?!

Thank you…

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

 Kujtojmë se këngëtarja 25-vjeçare është në pritje të një vajze, dhe siç tregoi aktori, nepsi i saj i shtatzanisë këron vetëm çanta, këpucë, çizme, dhe fustane që kushtojnë më shumë se 1000 euro. Me sa duket dëshirat iu plotësuan. I meriton tek e fundit…