Xhensila kalon pasditen me vjehrrën, kunatën dhe mbesën e Besit (Foto)

Këngëtarja Xhensila Myrtezai gjithmonë ka treguar se ka një raport mjaft të mirë me familjen e bashkëshortiti të saj, Bes Kallakut.

Ajo ndan gjithmonë kohë me motrën e Besit dhe duket se pika e dobët është mbesa e vogël e aktorit. Por këtë herë 4 femrat më të rëndësishme të Besit, pa Ijen, kanë dalë shëtitje.

Advertisement

Kujtojmë që Xhensila dhe Besi janë në pritje të ëmbël të një vajze.

Këto foto të publikuara nga motra e Besit na mbushën vërtetë me shumë dashuri dhe pozitivitet.