Këngëtarja e mirënjohur, Xhensila Myrtezaj feston sot ditëlindjen dhe mbush 25 vjeç.

Në ditën e saj të veçantë, nuk mund të mungonte edhe urimi i tij special në Instagram. Për këtë Besi ka zgjedhur foton që kanë pozuar të tre, ai, Xhensila dhe vajza e vogël që pritet të vijë…

Advertisement

“Urime ditlindjen e bukura, e mira, e embla, ditet e mia, jeta dhe familja ime qe pres. Love ❤ u’” shkruan aktori, duke treguar anën e tij romantike.