Vjen në jetë vajza e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit.

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ka ndarë vetë çifti ditën e sotme në rrjetet sociale. Ata kanë postuar një foto ku shfaqen duart e tyre, duke prekur gishtat e vegjël të Lunës, vajzës së tyre.

Luna Mari Ejlli. 30.04.2024’- shkruan çifti përkrah fotos, duke zbuluar emrin e plotë të bebushes.

Advertisement