Venera dhe Lindi lidhen përgjithmonë (Foto)

Çifti i dashuruar i këngëtarëve kanë vendosur që të hedhin një hap shumë të rëndësishëm në lidhjen e tyre.

Venera Lumani dhe Lindi Islami kanë bërë me dije për ndjekësit se kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë, me anë të një fotoje ku duket unaza e propozimit. “Përgjithmonë”, -shkruan Lindi në foton e postuar në Instagram. Kurse Venera shkruan: “’Po’-në time e ke marrë që sot e 27 vite më parë.”

Advertisement

Çifti aktualisht ndodhen në Barcelonë, ku Venera festoi ditëlindjen një ditë më parë dhe pikërisht aty, në Park Güell, mori prpozimin për martesë. Sa bukur!

#Repost @lind_islami (@get_repost) ・・・ PËRGJITHMONË!

A post shared by VENERA (@veneralumani) on