Valbona Selimllari publikon për herë të parë foto të vajzës

Valbona Selimllari

Missi i parë shqiptar Valbona Selimllari ka qenë gjithnjë mjaft e rezervuar sa i përket jetës së saj private.

Por këtë të dielë ajo ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj në rrjete sociale një foto të vajzës së saj, por sërish e rezervuar, pa i treguar fytyrën. Vogëlushen e shohim mjaft të rritur, me flokët e bukur kaçurela, ndërkohë që me duar bën formën e zemrës.

Advertisement

Kujtojmë që Valbona ka dhe dy djemë më të mëdhenj.