Vajza, tendecat e pranverës ju drejtojnë te fluturat (Foto)

Simbol i lirisë dhe rilindjes, fluturat fokusohen tek veshjet e pranverë-verë 2018.

Këto krijesa të mrekullueshme shfaqen në veshjet femërore plot ngjyra të gjalla dhe kontraste me tone pasteli. Krahët janë riprodhim në dekorime të çmuara tredimensionale, etj. Ato i gjejmë në koleksionit e Dolce&Gabbana, Valentino, por dhe Roberto Cavalli.

Advertisement

Nëse jeni në kërkim të një stili femëror dhe joshës, tamam si një Madam Butterfly, shfletoni galerinë e fotove.

/top-channel.tv/