Edhe pse është vetëm 4-vjeç, vogëlushja Hera e këngëtares Rezarta Shkurta duke se ka nisur rrugëtimin artistik duke i ngjarë mamit të saj.

Rezarta shpesh publikon në Instagram foto dhe video të vogëlushes e cila duke se është mjaft e talentuar në aktrime duke imituar disa skena vërtet interesante dhe të lezetshme.

Advertisement

Dhe një talent i ri si Hera lind pyetja si mund të shpëtoj vallë nga sytë e Ermal Mamaqit?

Ermali mesa duket është surprizuar dhe menjëherë i ka shkruar Shkurtës për të bërë diçka me Herën në “Xing me Ermalin”.

Mesa duket edhe Herën do e shohim në televizion së shpejti.