Vajza e Michael Jackson, Paris Jackson dhe Cara Delevingne kanë disa muaj që janë parë shpesh nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

Dy vajzat përfliten se janë në një marrëdhënie dashurie me njëra-tjetrën që prej vitit të kaluar, ndërkohë që mbrëmjen e së martës ato u fotografuan së bashku të kapura për dore në Londër. Vajza e mbretit të popit, u fotografua nën shoqërinë e supermodeles dhe disa miqve të përbashkët.

Advertisement

Paris dhe Cara përfliten se janë në një lidhje që nga “MTV Movie Awards” vitin e kaluar.