Catherine Zeta-Jones dhe vajza e saj 14-vjeçare, Carys Zeta Douglas, ishin të pranishme në pasarelën e Alta Moda të Dolce & Gabbana në New York, ditën e dielë.

Nënë e bijë shkëlqyen me veshjet e zeza plot klas. Carys duket se ka trashëguar më së miri hiret e së ëmës.

Advertisement

Aktorja 48- vjeçare është nënë e dy fëmijëve, Carys Zeta Douglas dhe djalit Dylan Michael Douglas nga martesa që në vitin 2000 me producentin dhe aktorin e famshëm Michael Douglas.