Ups! E ka parë Adelina që ky këngëtar i zbuloi fytyrën e bashkëshortit? (Foto)

Kur bëhet fjalë për bashkëshortin, Adelina Tahiri është shumë e rezervuar, duke e mbajtur fytyrën e tij të fshehtë, pavarësisht se në mediat online qarkullon një foto e tij.

Lidhja e tyre mori shumë kritika për shkak të diferencës së madhe në moshë, por mesa duket kjo nuk ka aspak rëndësi për çiftin pasi ata po përjetojnë një martesë të lumtur bashkë me pritjen e ëmbël.  Por përpos kujdesit të Adelinës, këtë herë këngëtari Bertan Asllani ka zbuluar fytyrën e Serjoza Markov. Ai ka qenë i ftuar në shtëpinë e çiftit dhe më pas ka publikuar një foto ku i falenderon ata për mikpritjen, por padashur ka zbuluar dhe fytyrën e bashkëshortit të këngëtares.

Adelina dhe milioneri maqedonas po presin të bëhen prindër për herë të parë pasi këngëtarja pret një djalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.