Çfarë po ndodh kështu? Bëhet fjalë për aktoren Nicole Kidman dhe kolegun e saj në filmin “Big Little Lies”.

Ajo ka habitur publikun një natë më parë, duke puthur në buzë kolegun e saj, pasi ka arritur të rrëmbejë çmimin “Emmy” mbrëmjen e së dielës.

That's not your husband! After Alexander Skarsgård (right) won an Emmy for his role in Big Little Lies, co-star Nicole Kidman (centre) gave him a kiss on the lips... as real-life husband Keith Urban (left) watched on beside themAktorja i ka dhuruar një puthje në buzë aktorit Skarsgard, e ndërsa bashkëshorti i aktores qëndronte prapa tyre dhe pa të gjithë skenën.

Getting touchy-feely: Nicole couldn't contain her excitement about Alexander's win and tenderly touched his face after he left the stage Mesa duket kjo gjë nuk i ka bërë aspak përshtypje bashkëshortit të Kodman dhe as partneres së Skarsgard.

Keith Urban shfaqet duke duartrokitur ndërkohë që kujtojmë se Nicole dhe Keith Urban janë të martuar që prej vitit 2006.