Trejsi Sejdini: Po të më jepnin 1 milionë euro do luaja në një film pornografik!

Modelja e njohur, Trejsi Sejdini, njihet nga të gjithë si vajza moskokëçarëse e ekranit. Ajo gjithmonë ka folur troç dhe pa rezerva.

Së fundmi, Trejsi ka dhënë edhe një interviste për “Prive”, ku ndër të tjera është pyetur nëse do të luante në një film pornografik, po t’i ofronin 1 milion euro.

Advertisement

“Sigurisht që do të pranoja”, u përgjigj modelja pa u menduar.

Kujtojmë që Trejsi ditët e fundit ka qenë në qendër të mediave rozë, pas disa fotove që dolën, ku ajo shfaqej me Romeo Veshajn. Fillimisht u aludua se mes tyre kishte diçka, mirëpo më vonë u zbulua se modelja është e ftuara e radhës te emisioni i binjakëve.