Top Channel heq Ilir Shaqirin si imazh? Balerini e kalon me batutë!

Përveç çmimit të madh në Big Brother VIP, Ilir Shaqiri fitoi edhe një kontratë me “Digitalb”, ku ai do të ishte imazhi zyrtar i platformës. Por janë ngritur dyshime jo vetëm për marrëdhënien e tij me drejtuesit e “Top Media”, por edhe për bashkëpunimin e tij me “Digitalb.”

Në puntatën e fundit të “Dance Albania”, Iliri shprehu dëshirën që të kërcejë me vajzën e tij Emily, e cila festoi disa ditë më parë ditëlindjen. Ai u shpreh se Emily e ndjek atë përmes aplikacionit, dhe më pas Ermal Mamaqi e pyeti: “Je Akoma imazh i Digitalb ti se s’të kam parë më?”

Advertisement

Përgjigja e Ilirit ishte e shkurtër, teksa ai u shpreh: “I Digitalbit? Atë e di partia”.

Iliri zgjodhi që të ishte juri në Dance Albania në TvKlan duke mos pranuar të jetë në Dancing with the Stars në TopChannel.