Tiranë – PS bojkoton seancën plenare, proteston jashtë

Ata kanë qëndruar jashtë saj në shenjë proteste për përjashtimin e kolegut Taulant Balla dhe dhënies së vërejtjes për deputetin Saimir Tahiri në seancën e fundit nga kryeparlamentarja Jozefina Topalli.

Advertisement