Tha se ishte maniake në shtrat! Nicole Kidman i përgjigjet bashkëshortit

Në këngën e re të këngëtarit Keith Urban (bashkëshorti i aktores Nicole Kidman), ka folur për jetën e tyre seksuale ndërsa aktorja tani i është përgjigjur një pjese të tekstit të tij!

Në një varg ai thotë: “Ajo është maniake në shtrat”.

Ndërsa në emisionin e famshëm Kyle and Jackie O show të hënën, aktorja referuar këtij teksti ka thënë: “Nuk e censuroj artin e tij nëse unë mund të jem një muzë për të”.

“Është pak e turpshme por në të njëjtën kohë, është më mirë se të të thotë: “Oh zot, jam kaq i mërzitur. Përpiqu pak Nicole”.

Ndërsa në një pjesë tjetër të tekstit Urban thotë: “Ajo të zgjon në mes të natës për të bërë dashuri”, ndërsa Nicole ka refuzuar të japë komente për këtë pjesë. /Prive.al

Dhe kjo eshte kenga per te cilen po flisnim!