Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e së hënës rreth orës 23:40 në një lokal në Divjakë.

Një 42-vjeçar ka mbetur i vrarë pas u konfliktua me pronarin e një lokali në fshatin Goriçaj. Viktima është Judmill Stambolliu, i cili u qëllua me armë gjahu në ambientet e lokalit dhe gjeti vdekjen rrugës për në spital.

Advertisement

Mësohet se Petrit Toromëni, 42-vjeç ka vrarë bashkëfshatarin e tij pas ka tentuar të përdhunonte bashkëshortet e tij në ambientet e lokalit të këtij të fundit.