Ditën e djeshme gjithë portalet zjenin nga lajmet se Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha ishin ndarë.

Kjo sepse Albani nuk kishte “follow” këngëtaren në Instagram si dhe shkak ishte tradhëtia.

Advertisement

Për t’i dhënë fund njëherë e mirë këtyre thashethemeve Çili zgjodhi një mënyrë të bukur.

Përmes një postimi në Instagram ku shfaqet në veturë me Albanin duke dëgjuar dhe kënduar me muzikën e Alban Skënderaj, këngëtarja ishte në fakt mjaft e buzëqeshur.

Tani mund të rrimë të gjithë të qetë.