“Të dua shumë”/ Luizi i flet hapur Kiarës për ndjenjat e tij, ja reagimi epik i saj…

Marrëdhënia mes Luizit dhe Kiaraës duket se po kthehet në një afrimitet më shumë se sa miq.

Prej dy ditësh dy banorët po i shprehin simpatinë njëri-tjetrit. Ndërkohë që pas mesante moderatorja Kiara Tito feston ditëlindjen, këngëtari Luiz Ejlli, i ka kërkuar nëse mund t’i dhurojë një puthje.

Advertisement

Luizi: Për Zotin të du shumë, që ta dish. Nuk është siç e thonë këta (Flet për banorët e tjerë), që ka ran në dashuri e kështu. Por realisht të ni, shumë. S’di me gjetë një fjalë, që është më e madhe se ndjenja, por nuk është një dashuri e çmendur. S’di të gjej një fjalë që është në mes.

Hiqi ato duar.

Kiara: Kam turp! (Mbulon fytyrën me duar)

Luizi: Nuk flas kshu me maska…