Taylor Swift “bujare” me stafin!

Turneu i Taylor Swift, Era’s Tour është shndërruar në një nga spektaklet më të mëdha të vitit, për shkak të performancave elektrizuese të këngëtares, skenografisë, efektet e fundit të ndriçimit dhe jo vetëm.

I gjithë ky turne është realizuar falë ekipit të këngëtares e cila ka zgjedhur ti shpërbylejë punonjësit e saj me një bonus prej 55 milionë Dollarë, duke u shpreh atyre mirënjohjen për punën e palodhur.

Advertisement

Nga kërcimtarët e turneut tek teknikët, këngëtarja e njohur u sigurua që çdo punonjës të merrte bonusin.

Gjesti bujar vjen ndërsa këngëtarja ka planifikuar të performojë në gjashtë koncerte të tjera në një stadium në Kaliforni.

Fituesja e Grammy-t e nisi turneun e saj në Mars në Arizona, duke mahnitur fansat me një listë të gjatë këngësh, saktësisht 44 këngë që përfshijnë të gjithë karrierën e saj në muzikë .

Që atëherë, koncertet e saj kanë tërhequr edhe personazhe të njohur is Miles Teller, Drew Barrymore, Reese Witherspoon, Gigi Hadid, Paul Rudd etj.