Tajlandë – Arrestohet kreu i ri i Tigrave të Tamilit

Lajmin e bëjnë të ditur mediat nga Sri Lanka, sipas të cilave Selvarasa Pathmanathan është ndaluar në Bangkok dhe aktualisht ndodhet në duart e autoriteteve.

Advertisement