Tag: Tristan Thompson

Pas skandalit të tradhtisë, Jordyn ka dy fjalë për Kylie Jenner...

Pas skandalit të tradhtisë, Jordyn Woods ra pre e një fansi, i cili donte të bënte foto e video me të, por gjatë asaj...

Marrëdhënia e Khloe dhe Tristan është më keq nga çfarë pritej

Pak ditë më parë vajza e Khloe Kardashian, True ka festuar ditëlindjen e parë. Si ylli televiziv, gjithashtu edhe babai i saj Tristan Thompson...

Menduat se emri i True u zgjodh nga tradhëtia e Tristan?...

Tradhëtia e Tristan Thompson ndaj Khloe-s u kthye në një nga temat më të diskutuara në media për një kohë të gjatë, por çifti...

Kim thyen heshtjen, flet për skandalin e tradhëtisë ndaj Khloe (Video)

Kohët e fundit është përfolur shumë për tradhëtinë e Tristan Thomson ndaj partneres së ditë Khloe Kardashian vetëm disa ditë para se ajo të...

Nëse menduat se Khloe e fali Tristan pas lindjes së vajzës,...

Ndërkohë që të gjithë prisnin një reagim të sajin në lidhje me tradhëtinë e partnerit Tristan Thompson, Khloe Kardashian ka suprizuar me anë të...

Khloe Kardashian zbulon emrin e vajzës (Foto)

Këtë javë që lam pas çifti i njohur Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson ishin në qendër të vëmendjen pas tradhëtisë së këtij të fundit...

Khloe Kardashian përdor shtatzëninë për të mbajtur lidhjen me të dashurin

Khloe Kardashian, nuk e ka mbajtur asnjëherë sekret dëshirën e saj të madhe për të pasur fëmijë. Detaje ekskluzive janë siguruar nga HollywoodLife, të cilat...

Khloe Kardashian në një lidhje të re. A do të nisë...

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson prej afro dy muajsh janë të lidhur, por sic raporton E! News kjo është një lidhje goxha serioze. Khloe është...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement