fbpx

Tag: Princi harry

Princ Harry nuk është i njëjti: Meghan ka influencuar shumë tek...

Princi Harry, pas martesës, “ka ndryshuar shumë”. Lady Colin Campbell e cili, në një dokumentar të fundit mbi Channel 5, foli për transformimin e...

Ky është personazhi më i kërkuar në Britani në Google për...

Në fakt është e pritshme që emri i famshëm që ka patur më shumë interes dhe që është kërkuar më shumë në Google për...

Meghan Markle në pritje të ëmbël

Meghan Markle është në pritje të ëmbël. Më në fund lajmi i shumëpritur ka mbërritur nga Kensington Palace pikërisht kur dukët e Sussex kanë...

Princi Harry dhe ish e dashura në të njëjtin event, ndërsa...

Është një situatë mjaft e sikletshme, kur dy ish të dashur takohen rastësisht diku. Gjërat bëhen akoma më të sikletshme kur je personazh i...