fbpx

Tag: Peshe

5 mënyra si të humbisni në peshë brenda 24 orëve

Ka shumë mënyra për të arritur një trup të dëshiruar, në vetëm 24 orë. Qëndroni të hidratuar, bëni një gjumë të plotë dhe të...

Armina bie në peshë, por fansat nuk e pëlqejnë (Foto)

Blogerja Armina Mevlani kohët e fundit duket se ka pasur një mision të vetëm: të humbë disa kile. Në fakt Armina gjithmonë është dalluar për...

Ushqimet që mund të hani në darkë dhe ju ndihmojnë të...

Gjithnjë është besuar se ngrënia e darkës pas orës 7 ngadalson metabolizmin, promovon akumulimin e yndyrës në zonën e barkut, e ndonëse këto gjarë...