Tag: PAUL MCCARTNEY

Ed Sheeran në listën e të pasurve me 160 milionë paund

Ed Sheeran ka dyfishuar pasurinë e tij në vitin e fundit me një vlerë totale prej 160 milionë paund, sipas Sunday Times Rich List. Ai...

Koncerti i Paul McCartney; bëhen bashkë ish-pjesëtarët “Beatles”

Paul McCartney ka mbajtur një koncert live në Londër, ku 1 orë pas nisjes së tij i është bashkuar edhe Ringo Starr, për të...

Ish Beatles: Hoqa dorë nga pija, harroja tekstet

Në vitet ’60 ai ka qënë pjesë e bandës muzikore që bëri histori, dhe që ende dhe sot ka jehonë. Por Paul McCartney rrëfen se...

Paul McCartney përkrah Johnny Depp

Paul McCartney ka firmosur një kontratë për të luajtur përkrah Johnny Depp në filmin e ri “Pirates Of The Caribbean: Dead Men Tell No...

New Music: Rihanna | “BBHMM”

Rihanna ka publikuar këngën e saj më të re "Bitch Better Have My Money", e cila cilësohet edhe si "BBHMM". Ky singëll është prodhuar...

Rikthimi i Kanye në Grammy (FOTO)

Kanye West është rikthyer në ndarjen e cmimeve Grammy! Pas një mungese gjashtë vjecare, rreperi 37 vjecar ka marrë pjesë në edicionin e 57-të të...

Rihanna, Kanye West, Paul McCartney | “Four Five Seconds”

Rihanna është rikthyer! Këngëtarja ka publikuar singëllin e ri “Four Five Seconds” realizuar në bashkëpunim me dy gjigandë të muzikës: Paul McCartney dhe Kanye...

Kanye dhe Sir Paul bashkë

Disa burime kanë konfirmuar ekskluzivisht për Page Six se Kanye West është duke regjistruar fshehurazi materiale të reja muzikore me Sir Paul McCartney. Reperi...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement