Tag: Julka Gramo

YOU&ME / “A do largoheshit për t’ja lënë postin brezit të...

Deputeti i partisë demokratike, Ervin Salianji ishte i ftuari i ditës në “You & Me” në NRG Radio me Julka Gramo dhe Ardit Roshin....

YOU&ME |Babai i Xhensilës e la 3 ditë në maternitet sepse...

Xhensila Pere është një nga personazhet më të çiltër të showbizit shqiptar. Kjo është edhe arsyeja kryesore se përse sa herë ftohet në emisione,...

Anjeza Maja zbulon pse është ‘single’: Ka shumë krizë meshkujsh vërdallë

Anjeza Maja prej pak kohësh ka nisur një rrugëtim të ri në karrierën e saj si pjesë e stafit të kryeministrisë. Për të folur...

5 vjet “të droguar” me You&Me (Foto)

Sa shpejt kaluan 5 vjet! Në 29 Prill të vitit 2013, emisioni "You&Me" në Energy Radio nisi rrugëtimin e tij të gjatë dhe mjaft të...

You&Me: Vetëm për një kafe… Çfarë kanë bërë balerinat? (Video)

Të ftuara sot në emisionin e përditshëm You & Me në NRG Radio me Julkën dhe Arjonin, ishin dy balerinat simpatike dhe mjaft të talentuara...

Ekskluzive-You&Me/ Arjon Muça: Ja pse refuzova “Dancing With The Stars”

Duke folur për "Dancing With The Stars" (programi i kërcimit i cili pritet të fillojë këtë të premte në Vizion Plus) tek You&Me në Radio...

Ekskluzive- You&Me: Arbër Hajdari zbulon projektin e ri të fondacionit “Fundjavë...

I ftuar sot në emisionin e përditshëm You & Me në NRG Radio me Julkën dhe Arjonin ishte themeluesi i fondacionit në ndihmë të njerëzve...

Elhaida Dani flet për ëndrrën, karrierën dhe dashurinë: Jam xheloze aq...

Elhaida Dani është një ndër emrat që krenon të gjithë shqiptarët në arenën ndërkombëtare. Ajo e ka filluar karrierën si këngëtare në moshën 16 vjeçare...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement