fbpx

Tag: JESSIE J

Jessie J reagon pas kritikave të ndjekësve: Mos më thoni gjëra...

Shpesh këngëtarja Jessie J kritikohet nga ndjekësit e saj  rrjete sociale për pamjen apo për vendime të ndryshme që ajo merr. Këtë herë ajo ka...

Channing Tatum në lidhje me këngëtaren e famshme?

Channing Tatum ka një grua të re në jetën e tij. Aktori ka hedhur pas dashurinë e shkuar, Jenna Dewan- in dhe momentalisht është në...

Jessie J rrëmben vendin e parë edhe në “X Factor” në...

Për 4 sezone në Britani dhe Australi ajo ka qenë pjesë e programit që përzgjedh zërat më të mirë në “The Voice”, por këtë...

Jessie J nuk i ndahet zemra nga shqiptarët. Mesazhi që i...

Pavarësisht se për rreth dy vite nuk u shfaq në skenë, Jessie J mbetet një këngëtare mjaft e dashur për publikun. Këngëtarja britanike është rikthyer...

Jessie J: “E kam pranuar celulitin” (FOTO)

Prej disa kohësh Jessie J i është përkushtuar intensivisht palestrës dhe tashmë u ka treguar të gjithëve trupin e saj të tonifikuar duke postuar...

Jessie J i jep fund lidhjes me Luke James

Jessie J i ka dhënë fund lidhjes së saj me të dashurin Luke James. Këngëtarja 27-vjeçare raportohet të jetë ndarë me yllin R&B, Luke...

Jessie J u rikthehet koncerteve pas operacionit

Ajo ka qëndruar në spital si pasojë e një operacioni misterioz që ka kryer muajin e kaluar, por Jessie J ka bërë një rikthim...