Tag: JAZ

Grida Duma e ftuar në You&Me. Intervista e plotë (VIDEO)

Në një intervistë shumë natyrale me Julkën dhe Arditin në radio ENERGY, Grida Duma ka folur për disa nga temat më aktuale në vendin...

4 sekretet e Blendi Fevziut që Drini Zeqo zbuloi në You&Me!

Ditën e djeshme (të premten) në Energy Radio, në programin You&Me të Julkës dhe Arjonit, ka qenë i ftuar moderatori i njohur, Drini Zeqo.  Si...

Sonila Meço e ftuar në YOU&ME. Shiko intervistën e plotë (VIDEO)

Dje ishte një puntatë shumë speciale në You&Me, programin e përditshëm në Radio Energy. Julka dhe Arjoni kishin një të ftuar Super Speciale e...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement