fbpx

Tag: Golden Globes

Një tjetër gafë në ‘Golden Globes’, prezantuesja ngatërron emrin e fituesit

Eventi ‘Golden Globes’ është një nga eventet më të rëndësishme të vitit, por asnjëherë nuk mungojnë gabimet. Prezantuesja, Amber Heard, gjatë ndarjes së çmimit...

Fituesit në Golden Globes 2015 (lista)

Tina Fey dhe Amy Poehler ishin prezantueset e edicionit të 72-të Golden Globes që u zhvillua të dielën e 11 Janarit. Yjet e Hollywood-it...